Vatanım Sensin 49.Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin 49.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümü 22 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Vatanım Sensin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/7m9ep

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Cevdet ile Mehmet Akif, yapılacak oylama öncesi harekete geçiyor!

Miralay Cevdet ve Mehmet Akif, Filippos'un Türkleri İzmir'den sürerek şehri ele geçirme planına engel olmak için güçlerini birleştirir. Sandıklar kurulup oylama başlamadan önce, Filipos'un zulmü yüzünden halkın kalbine yerleşen korkuyu yenmeleri gerekmektedir.

Hilal ve Leon'un sırrı ortaya çıkmış, iki genç aşklarının imkansızlığıyla yüzleşmiştir. Dahası Hilal'in Leon'un gidişiyle ilgili öğrendikleri durumu daha da zorlaştıracaktır. Öte yandan Yıldız ve Yakup arasındaki kriz de Yıldız'ın fevri bir hareketiyle derinleşir. Baytar'ın şehre sızdığını anlayan Filipos buna engel olmak için orduyu seferber ederken, zamanla yarışan Cevdet, İzmir'i tekrar ayağa kaldıracak Mehmet Akif'e yardım etmenin yeni bir yolunu bulmak zorundadır.

4 Yorum Var

 1. ceyda

  9 Nisan 2018 - 01:37

  Bu dizi kahramanlık destanımızı anlatan bir dizi.. Yurdumuzun düşman işgalini pek güzel anlatıyor. İstanbul’a İNGİLİZLER, İzmir’e Yunanlılar, Güney illerimize ise Fransızlar – İtalyanlar, ADANA, MARAŞ, URFA, ANTEP işgall edildi. Doğu anadoluda ise RUSLAR (KARS–ARDAHAN-ERZURUM) işgal altındaydı.. İç anadolu ve ANKARA düşmanın girmediği tek yerdi. Onun için Mustafa Kemal işe Anadoludan başladı, birlik ve beraberlik için Kuvayi-Milliye Teşkilatını kurdu.. Halkı vatan savunmasına çağırdı. Bu dizi o günleri çok güzel anlatıyor. İzmir’in Kurtuluşunu ve düşmanın denize döküldüğünü bir görelim artık dizide. 23 NİSAN 1920 gelsin.. Bazıları eleştiriyor (((tarihimizi dizilerden mi öğreneceğiz )) diye.. Elbette o günleri kıyafetleri ile, yer ve mekan ile ,o günün eşyaları ile öğrenmek daha akılda kalıcı, çocuklar için daha iyi bir model.. Oyuncuların katkıları büyük… Çocuk görerek öğrenir, uygulayarak öğrenir. Şu 23 nisan arifesinde bu dizi adeta CANLI PERFORMANS içeriyor. Bütün oyuncuları kutlarım.. Başarılar dilerim hepsine….

 2. Venüs

  26 Mart 2018 - 20:35

  Güzel şey ler pek kalıcı olmuyor ülkemizde niye fragman yok kalkıyormu yoksa yakında televizyon izlemiyeceğim bu dizide kalkarsa

 3. Azra

  17 Mart 2018 - 00:43

  Korkma! İşte tek bir söz ve tüylerin diken diken olması…

 4. Ayten

  17 Mart 2018 - 00:01

  Ne güzel söyledi, Vatanı korumak farzdır. Çok güzel dizi.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.