Vatanım Sensin 57.Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin 57.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Vatanım Sensin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gnlda

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Cevdet'in ailesi gizli vazifesini öğreniyor; Milli Mücadele'de yeni bir döneme giriliyor!

Ailesi Cevdet’in Kuvayı Milliye için çalıştığını öğrenmiştir. Cevdet ise İzmir’in dört bir yanında Türk ordusuna soluk aldıracak büyük bir saldırının fitilini ateşlemek niyetindedir.

Sakarya’da giderek kötüleşen durum ölüm kalım yarışına dönerken Cevdet, Hilal ve Leon'un da yardımıyla Filippos’un dikkatini askerlerden uzaklaştırmayı başarıp planını uygulamaya koyar. Bu sırada Aleksi, Havva’nın ölümünden sonra babasıyla yakınlaşmış, onu Leon’a karşı kışkırtmaktadır. Bu çabası Leon’u ölümün eşiğine kadar getirecektir. Nihayet Cevdet büyük planını uygulamaya koyup İzmir’i karıştırdığı an Filippos, kendisine oynanan oyunu fark eder ve Cevdet ile ailesinin ölüm emrini verir. Cevdet ise artık özlemini çektiği Türk üniformasına kavuşmuştur.

4 Yorum Var

 1. Melek

  23 Mayıs 2018 - 21:24

  Kurtuluş savaşı mücadelesi bu kadar güzel anlatılabilirdi tüm oyuncuların yönetmenin ekibin emeği çok büyük ayakta alkışlıyorum..
  Her defasında sevinci,üzüntüyü paylaşmak onca çabayı görürken duygulanmamak imkansız yüreğimde bu dizi hep varolacak tebrikler vatanım sensin yüreğimde duygu selini büyüttüğün için ????

 2. EMİR

  23 Mayıs 2018 - 11:39

  Hilalin oyunculuğu mükemmel En iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülecek kadar güzel. Miray Daner Emeğinize sağlık.
  Tüm oyuncuların emeğine sağlık.Mükemmel bir dizi.

 3. abc

  23 Mayıs 2018 - 09:11

  Fragmanı izlerken gözlerim dolu bölümü düşünemiyorum bile ,Miralay Cevdet bey nihayet gerçek üniformasını giyebildi. Tüylerim diken diken oldu .Halit Ergenç inanılmaz bir oyuncu

 4. Ayten

  23 Mayıs 2018 - 03:05

  Ya saçma sapan dizilere yorum yağmuru yağıyor, ama bu güzelim diziye bir yorum bile yazan yok. Yazık, çok yazık. ((

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.